Жозе Моурінью: У Дрогби старомодна ментальність

Sport bigmir,  4 грудня 2014, 08:49
0
340
Дідьє Дрогба відзначився голом у матчі з Тоттенхемом

Жозе Моурінью після перемоги над Тоттенхемом заявив, що не сумнівався в тому, яку користь Дідьє Дрогба може принести команды

Читай також: Форвард Челсі пожертвував 5000 шкільних комплектів для безпритульних  дітей

36-річний івуарієць повернувся до табору синіх, за яких виступав протягом восьми сезонів, минулого літа з Галатасарая і в 17 матчах у всіх турнірах забив вже п'ять голів.

"Дрогба - командний гравець. У нього старомодна ментальність: Дідьє чужа жадібність і марнославство, і він б'ється за команду. З моменту свого повернення Дрогба нітрохи мене не здивував.

Я грав проти його Галатасарая і з Реалом, і з Челсі, тому бачив потенціал, який він дотепер несе. У ньому у мене немає ніяких сумнівів. Знав, що Дрогба адаптується до нової ролі і звикне з тим, що не завжди виходить з перших хвилин", - сказав Моурінью.

Нагадаємо, що в матчі 14-го туру чемпіонату Англії Челсі переграв Тоттенхем з рахунком 3:0. Дрогба забив гол на 22 хвилині.

За матеріалами: СПОРТ-Экспресс