0
577
Дніпро не зумів упоратися з Зорею

Дніпропетровський Дніпро продовжив свою серію без перемог до п'яти матчів.

Подробиці і онлайн матчу: Зоря - Дніпро 2:1 Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

В останні роки луганська Зоря заробила статус незручного для дніпропетровського Дніпра суперника, не раз виходячи переможцем у матчах команд.

Перший тайм пройшов у боротьбі команд на морозному полі, трохи активніше грали футболісти Дніпра, але до реальних моментів біля воріт Сантіні справа не дійшла.

А ось друга половина гри почалася з гола Зорі. Малиновський на куті штрафного обіграв Дугласа і виконав простріл у воротарський, де Будковський випередив Бойка і переправив м'яч у сітку.

Після пропущеного м'яча Дніпро, всупереч очікуванням, не додав у грі, і Зоря впевнено стримувала всі атакуючі потуги гостей, поки на 87-й хвилині в контратаці луганчани не подвоїли перевагу. Караваєв втік до воріт Дніпра, обіграв Бойка і віддав на Любеновича, той на короткій нозі віддав Сегбефії, який пробив з пари метрів точно.

У час, що залишився, Коноплянка відквитав один гол, замкнувши подачу Селезньова, але врятувати гру Дніпро не зумів, втративши очки в п'ятій грі поспіль і завершивши першу частину чемпіонату на третій позиції.

Зоря - Дніпро 2:1

Голи: Будковський, 51, Сегбефія, 87 - Коноплянка, 90

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Зоря в черговий раз ставить на коліна Дніпро