Барселона здобуває вольову перемогу в дербі Каталонії

0
343
Барселона розгромила Еспаньол

Хет-трик Ліонеля Мессі допоміг Барселоні розгромити Еспаньол.

Подробиці матчу онлайн: Барселона - Еспаньол 5:1 Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Матч розпочався несподівано - з гола Еспаньола вже на 12-й хвилині. Бускетс втратив м'яч на фланзі і подарував контратаку Еспаньолу. Вона закінчилася зміщенням Гарсії в центр і прицільним ударом з лінії штрафного.

Втім, Барселона швидко встановила контроль над грою і стала методично розхитувати оборону гостей. Гол був справою часу і те, що не вдалося Мессі на 30-й хвилині, коли він зі штрафного пробив у поперечину, вдалося тому ж Мессі перед свистком на перерву, коли він на паузі прибрав двох суперників і вразив ближній кут воріт Касильї.

А на початку другого тайму Барселона швидко провела два м'ячі і практично зняла всі питання про переможця - спершу Мессі класно пробив з лінії штрафного, а потім Піке виграв боротьбу після подачі кутового.

Далі матч проходив під диктовку Барселони, яка до фінального свистка провела ще два м'ячі. В середині тайму Бускетс пробив Касилью після передачі з глибини, а через пару хвилин Мессі обіграв Бускетса і встановив остаточний рахунок у матчі.

Барселона - Еспаньол 5:1

Голи: Мессі 45, 50, 81, Піке, 53, Педро Родрігес, 77 - Гарсія, 13

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Барселона здобуває вольову перемогу в дербі Каталонії