Експерт: Найімовірніше, Волинь оштрафують і присудять технічну поразку

0
177
Стефан Решко: Догравати гру Волинь - Металіст ніхто не буде

Стефан Решко поділився думкою про те, які санкції можуть чекати лучан за поведінку фанів.

Дивись також: Кутакове, біжи! Найкращі демотиватори на скандал у матчі Волинь - Металіст

Зустріч була зупинена за дві хвилини до фінального свистка за рахунку 2:1 на користь харків'ян.

"Швидше за все, Волинь оштрафують і присудять технічну поразку 0:3. Догравати гру в такому випадку ніхто не буде", - сказав Решко у коментарі газеті Вести.

Нагадаємо, фанати Волині на 87 хвилині за рахунку 2:1 на користь Металіста зірвали кінцівку матчу своєї команди, вибігши на поле для розправи над арбітром, але Кутаков втік від уболівальників в підтрибунне приміщення.

Після матчу Волинь виступила з офіційним зверненням, в якому зажадала довічної дискваліфікації арбітра Кутакова, в іншому випадку пригрозивши знятися зі змагань під егідою Прем'єр-ліги.

Головний тренер Волині Віталій Кварцяний заявив, що вболівальники - молодці, бо вони повстали проти брехні.