Sport bigmir,  9 грудня 2014, 11:04
0
1221
Режіналь Горо справив потребу на полі і отримав жовту картку

Півзахисник Ростова Режіналь Горо в матчі ЧР проти тульського Арсеналу отримав попередження за незвичайне порушення.

Дивись також: Не добіг. Півзахисник Боруссії справив потребу прямо на полі (ВІДЕО)

На 30-й хвилині поєдинку гаїтянин справив малу потребу прямо на газоні, за що і був покараний арбітром Олексієм Матюніним. Про це повідомив коментатор телеканалу НТВ-Плюс Павло Занозін, сам епізод в трансляції не показали.

При цьому делегат матчу Олександр Сафонов заявив, що Горо отримав попередження за вихід за межі поля без дозволу судді.

Зустріч завершилася перемогою Арсеналу з рахунком 1:0. Єдиний гол на 34-й хвилині забив чорногорський півзахисник Младен Кашчелан.

За матеріалами: Eurosport.ru