0
353
Гол Абденура "поховав" Зеніт

Пітерський Зеніт не зумів забити Монако і відправляється в Лігу Європи.

Подробиці і онлайн матчу: Монако - Зеніт 2: 0 Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Російський Зеніт вилетів з Ліги чемпіонів, не зумівши обіграти в матчі шостого туру групового етапу Монако.

Суперники в очному протистоянні вирішували долю путівки в 1/8 фіналу, причому Монако влаштовувала в цьому матчі нічия, бо вони випереджали Зеніт на одне очко перед матчем.

Передматчеві розклади вплинули на гру команд у першому таймі – Монако не поспішав йти вперед і в першій половині гри не завдав жодного удару в площину воріт Лодигіна, а ось Зеніт ніби і йшов вперед, але на команду "тиснув" результат, тому небезпечних моментів пітерська команда не створила.

У другому таймі гра Зеніту не змінилася, а от Монако активізувався, створив кілька моментів на початку тайму і забив. Після передачі в штрафну Абденнур випередив пітерських захисників і головою відправив м'яч повз Лодигіна.

Пропущений м'яч не став каталізатором для російської команди і швидше Монако був ближче до другого голу, ніж Зеніт до того, щоб зрівняти рахунок. Так у підсумку і вийшло. На 89-й хвилині Фабіньо втік з центру поля до воріт Зеніта, обігрався з Моутінью, отримав м'яч назад і пробив між ніг Лодигіна.

Пітерці так і не створили жодного небезпечного моменту в матчі і закономірно програли 0:2. Тепер Зеніт чекають матчі Ліги Європи, а Монако виграє групу і стає одним з потенційних суперників донецького Шахтаря в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Монако - Зеніт 2:0

Голи: Абденур, 63, Фабіньо, 89