Sport bigmir,  9 грудня 2014, 23:54
0
202
Реал розгромив Лудогорець з рахунком 4:0

У вівторок, 9 грудня, мадридський Реал здобув свою шосту поспіль перемогу на груповій стадії Ліги чемпіонів цього сезону, обігравш

Подробиці і трансляція матчу: Реал Мадрид – Лудогорец 4:0 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Мадридський Реал в останньому матчі групового раунду Ліги чемпіонів з великим рахунком обіграв болгарський Лудогорець.

Ключовий момент поєдинку стався на 19-й хвилині зустрічі, коли гравець болгарської команди Марселіньйо намагався винести м'яч з воріт рукою. За свій вчинок півзахисник Лудогорця був видалений з поля, а Реал отримав право на пенальті.

Кріштіану Роналду пробив з "точки" точно, а ближче до перерви подвоїв перевагу Королівського клубу валлієць Гарет Бейл.

Після перерви мадридський клуб продовжував грати в своє задоволення і до фінального свистка зумів ще двічі вразити ворота суперника. На 80-й хвилині Арбелоа з ближньої відстані розстріляв ворота Стоянова, а на 88-й Медрано, який вийшов на заміну, поставив крапку в матчі. 4:0 і Реал 100% показником вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Реал Мадрид - Лудогорець – 4:0

Голи: Роналду (20, з пенальті), Бейл (38), Арбелоа (80), Медрано (88)

ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовРеал Мадридрезультатыголыобзор матчаЛудогорец