Наставник Зорі: Десь не добрали, але ж взяли очки в матчах з грандами

Sport bigmir,  10 грудня 2014, 17:36
0
58
Вернидуб: Безумовно, ми задоволені футбольним 2014 роком

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб підбив підсумок року для команди, а також розповів про стан справ у чемпіонаті

"Якщо підбити підсумки футбольного 2014-го року, то, безумовно, ми задоволені. Команда виступила досить рівно, великих спадів не було. Хіба що наприкінці поступилися два рази на виїзді, але програли прямим конкурентам у боротьбі за місце в зоні Ліги Європи. Це єдиний мінус. Але в цілому ж, команда виглядала гідно і це заслуга всіх хлопців.

Дивись також: Головний тренер Зорі після матчу хотів по-чоловічому поговорити з арбітром

Показували досить непоганий футбол протягом усього чемпіонату. Було багато ігор, коли йшли взагалі без поразок. Хлопці молодці. Все проаналізували, зробили висновки і показали хороший футбол і в чемпіонаті, і в Кубку України. Якщо брати в плані недобору, то звичайно були ігри, де ми повинні були вигравати. Але, на жаль, програвали, втрачали очки. Це футбол. Вважаю, що не добрали будинку з Волинню, та й з Олімпіком теж. Хоча мені особисто ця команда імпонує і подобається. Але везіння було тоді не на нашому боці. Це був період наших виступів у Лізі Європи. Не вистачило елементарної свіжості, плюс везіння. З Волинню і Олімпіком ми пропустили на останніх хвилинах. Так, десь не добрали, але ж взяли очки в матчах з грандами. Нічия з Динамо, перемоги над Шахтарем і Дніпром. Все це компенсувалося", - розповів Вернидуб прес-службі Зорі.

Нагадаємо, в останньому матчі чемпіонату України Зоря переграла Дніпро з рахунком 2:1.