Німецький футболіст вийшов на поле після серцевого нападу і забив гол

Sport bigmir,  11 грудня 2014, 16:37
0
506
Даніель Енгельбрехт підтвердив, що в житті немає нічого не можливого

Гравець вийшов на поле на 83-й хвилині і забив свій перший гол після повернення, що приніс перемогу його клубу.

Футболіст клубу третього німецького дивізіону Штутгартер Кіккерс Даніель Енгельбрехт вийшов на поле через рік після серцевого нападу і забив гол.

Читай також: У хорватського футболіста зупинилося серце перед початком матчу

У першому матчі сезону-2013/14 у Енгельбрехта трапилася зупинка серця. Медикам вдалося повернути до життя футболіста прямо на полі, але обстеження виявило у нього запалення серцевого м'яза і порушення ритму. 24-річний нападаючий переніс чотири операції на серці, пропустив сезон і повернувся в лад в листопаді 2014 року, через 17 місяців після події.

У матчі проти Вехена Енгельбрехт вийшов на поле на 83-й хвилині і забив свій перший гол після повернення, що приніс перемогу його клубу з рахунком 2:1. При цьому футболіст грав з дефібрилятором на грудях, ставши тим самим першим німецьким гравцем, який вийшов на поле з апаратом, який контролює биття його серця і виявляє будь-які аномалії.

Енгельбрехт розплакався, коли його партнери по команді обіймали його, вітаючи ыз забитим голом, і показав усім напис на футболці "Немає нічого неможливого".

За матеріалами: rsport.ru