Гол Федецького виводить Дніпро до плей-оф Ліги Європи

566

Дніпропетровський Дніпро мінімально обіграв в Києві Сент-Етьєн і пробився до весняної частини Ліги Європи.

Ліга Європи: Дніпро - Сент-Етьєн 1:0  текстова трансляція

Дніпропетровський Дніпро склав компанію Шахтарю і Динамо в єврокубковій весні, пробившись до плей-оф Ліги Європи.

Команда Маркевича в Києві мінімально переграла Сент-Етьєн, а в паралельному матчі в Баку місцевий Карабах не зміг обіграти дублерів Інтера - 0:0. Таким чином, дніпропетровці набрали сім очок і посіли друге місце в групі F.

Єдиний гол у матчі на рахунку захисника Артема Федецького, який першим опинився на добиванні після того, як Руслан Ротань зі стандарту пробив у поперечину.

Відзначимо, що якщо в першому таймі на полі була рівна гра, то друга половина пройшла під диктовку української команди і тільки вдала гра французького воротаря Руффьє, а також каркас воріт, який, крім удару Ротаня, ще двічі виручав Сент-Етьєн, не дозволили Дніпру здобути більше велику перемогу.

Важливим моментом для Дніпра стали події в Баку в додатковий час. Там четвертій доданій хвилині своєї зустрічі з Інтером Карабах забив, але арбітр відмінив гол через офсайд.

Додамо, що жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи відбудеться у понеділок, 15 грудня.

Дніпро - Сент-Етьєн 1:0

Гол: Федецький, 66