Металіст - Локерен - 0:1 Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Sport bigmir,  11 грудня 2014, 23:47
0
205
Ліга Європи: Онлайн-трансляція матчу Металіст - Локерен

В четвер 11 грудня, харківський Металіст проведе свій останній матч у Лізі Європи сезону-2014/15. Суперником української команди б

Металіст - Локерен 0:1

Металіст: Основний: Олександр Горяїнов, Василь Кобін, Андрій Березовчук, Сергій Пшеничних, Олександр Осман, Олег Краснопьоров, Юрій Ткачук, Сергій Болбат, Павло Ребенок, Артем Радченко, Володимир Гоменюк.

Тренер: Ігор Рахаєв.

Локерен: Основний: Бубакар Баррі, Дріс Одої, Грегорі Мертенс, Міят Марич, Олександр Коррін, Кілліан Овермейре, Джордан Ремакл, Еваріст Нголок, Мбай Лейе, Сіріль Дессерс, Нілл Де Пау.

Тренер: Петер Маєс.

Ліга Європи, 6 раунд групового етапу

Металіст (Харків, Україна) - Локерен (Локерен, Бельгія)

11 грудня, Львів, Арена Львів. Початок матчу: 22:05.

Арбітр: Леонтіос Траттос (Кіпр).

1: Матч почався

3: Металіст намагається дістатися до воріт Локерена, але поки що відбиваються бельгійці

5: Болбат видряпав м'яч на підступах до штрафного суперника, однак з порушенням правил

7: Пресингує Металіст. Локерен тільки й встигає оборонятися. Подача Османа пішла в нікуди. Удар від воріт

9: Де Пау опинився на ударній позиції після комбінації Локерена і пробив. Небезпечно, але мимо

11: Ніби ролями помінялися команди. Останні кілька хвилин домінують бельгійці, насідаючи на ворота Металіста

13: Захопився діями попереду Металіст і ледь не пропустив контратаку, але бельгійці самі збавили темп

15: Мбай Лейе забив головою після навісу Дессерса. Горяїнов і захисники Металіста один одного недозрозуміли. Втім, можливо, так і поза грою було...

18: Дессерс порушив правила на Ребенку. У сонячне сплетіння вдарив він нашого гравця, за що і отримав "гірчичник"

22: Притисли бельгійці Металіст до своїх воріт. Рідкісна контратака харків'ян завершилася навісом Кобіна, який прочитали захисники гостей

24: Де Пау ледь не вивалився на рандеву з Горяїновим, але Пшеничних вчасно вибив м'яч,  відбився Металіст

26: Після кутового Локерена харків'яни розвивали непогану контратаку, але втратили м'яч, ледь перейшовши половину поля

28: Увійшов в штрафну Болбат з правого флангу, обіграв захисника і пробив з гострого кута прямо у воротаря... Поруч були як мінімум два партнера по команді

32: Останні хвилини Металіст виглядає непогано. Принаймні відсунули гру від своїх воріт харківські гравці

36: Дуже важко пройти Металісту середню лінію. Невпевнено комбінують харків'яни. Обрізка Османа призвела до того, що Локерен пішов у контратаку. Благо, Нголок пробив неточно

37: Краснопьоров за підніжку отримав попередження

40: Відправив з центру поля м'яч у штрафну Краснопьоров на Гоменюка, але того випередили захисники

43: Чи то бив, чи то прострілював Радченко. М'яч пролетів повз всіх

44: Після подачі з кутового з лівого флангу атаки завдав удару головою Дессерс, але Горяїнов витягнув м'яч з лінії воріт!

45: На перерву йдуть команди за рахунку 1:0 на користь Локерена. Сподіваємося, що в другому таймі Металісту вдасться відігратися

46: Відновилася гра!

47: Марич в спробі виправити помилку Одуа збив Болбата - жовта картка

51: Обрізали Кобіна в центрі поля, але й суперник не зміг вичавити з цього моменту нічого

55: Упав помітно темп гри. Металіст ніби і володіє м'ячем, але толку ніякого

59: Ткачук головою бив з лінії штрафного майданчика. Удар був несильним, і Баррі легко взяв сферу в руки

61: Небезпечно! Момент у Локерена! Де Паув здорово розгортає Березовчука на лінії чужого штрафного, потужно пробиває у ближній кут воріт. Горяїнов в красивому стрибку рятує свою команду

64: Радченко підкатом зупинив контратаку Локерена, але суддя зафіксував порушення з боку гравця Металіста.

66: Ребенок бив з-за меж штрафного, але Баррі витягнув м'яч з нижнього кута

68: Пора б заміни робити Рахаєву, якщо він хоче врятувати матч. Потрібна свіжа кров

73: Ребенок увірвався в штрафну по флангу після передачі Краснопьорова, але опинився в положенні поза грою

75: Ребенок і Болбат розвивали атаку Металіста, але неточна передача Сергія призвела до втрати м'яча

77: І знову Ребенок на вістрі. Після затяжної атаки Металіста він пробивав по центру з-за меж штрафної, але Баррі перевів м'яч на кутовий. Зі стандарту харків'яни користі не отримали

78: Дочекалися заміни, але у Локерена. Дессерс залишає поле. Замість нього виходить Ансах

80: І ще одна заміна. Капітан Овермейре поступається місцем Персоонсу

82: Металіст володіє м'ячем, але вирішальної передачі постійно не вистачає. За крок до створення гострого моменту атака харків'ян переривається

84: Персоонс чи не вперше торкнувся м'яча, пробивши здалеку. Дуже неточно

86: В контратаці Локерена Ансах прорвався по флангу в штрафну і пробив – Горяїнов був на місці

88: Заміна у Металіста. Замість Радченка виходить Костюк

89: Ансах головою пробив у поперечину воріт Металіста після кутового

90: Остання заміна у Локерена. Нголок йде з поля, поступившись місцем Шольцу. Тим часом, 2 хвилини додає арбітр

ТЕГИ: футболМеталлистлига Европыголыонлайн трансляцияобзор матча