Манчестер Юнайтед забив три м'ячі у ворота Ліверпуля

0
186
Манчестер Юнайтед забив три м ячі у ворота Ліверпуля
Давид Де Хеа - один з героїв матчу з Ліверпулем

У неділю, 14 грудня, в матчі 16-го туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед обіграв Ліверпуль з рахунком 3:0.

Подробиці матчу онлайн: Манчестер Юнайтед - Ліверпуль 3:0 Онлайн трансляція матчу англійської Прем'єр-ліги

Перед звітним матчем Манчестер Юнайтед набрав непогану форму, а Ліверпуль і раніше знаходився в розібраному стані, однак на принциповість зустрічі це ніяк не впливало. Яку б гру мерсисайдський клуб не показував, на якій би позиції в чемпіонаті не перебував, але на поєдинок з Юнайтед завжди міг налаштуватися.

Ось і на цей раз Ліверпуль досить бадьоро почав зустріч, з перших хвилин захопив ініціативу. На 12-й хвилині стався перший гострий момент гостей. Лаллана опинився на ударній позиції, але пробив у Де Хеа, який зіграв ногами. МЮ провів миттєву контратаку, блискучу техніку на фланзі продемонстрував Валенсія, обіграв трьох суперників і простреливший в центр. Уейн Руні без обробки в дотик пробив... Бред Джонс впав в один кут, м'яч полетів в інший - 1:0.

Ліверпулю знадобилося деякий час, щоб відійти від такого потрясіння. До всіх бід Роджерса додалася ще травма Глена Джонсона, який в середині першого тайму був замінений на Коло Туре. Тим не менше, гості повернули собі ініціативу, хоча вже грали без того куражу, що на старті.

Однак що користі від володіння м'ячем, якщо у твої ворота летить другий м'яч. Ешлі Янг з лівого флангу подав у штрафну на Ван Персі, Робін чи то торкнувся м'яча, чи то ні (на думку арбітра, ні). Таким чином першим на м'ячі опинився Хуан Мата, який відправив снаряд у сітку воріт. Питання в тому, чи торкався м'яча ван Персі, тому що офсайд був цілком вірогідний, але це рішення залишимо на совісті судді - 2:0.

У другому таймі божевільну нереалізацію продемонстрував Ліверпуль. Тричі міг забивати Стерлінг, двічі вийшов на заміну Балотеллі, але те і справа рятував Де Хеа і боязкість нападників гостей. МЮ обмежився ще одним забитим голом. Комбінація за участю Валенсії, Мати і когось із захисників гостей, безглуздо повернув м'яч іспанцеві, завершився ударом Робіна ван Персі - 3:0.

Після цього команди ще не раз могли збільшити рахунок, але на цьому обмежилися. Наприкінці зустрічі вийшов на поле Радамель Фалькао. Колумбієць першим же свої дотиком ледь не вивів на рандеву з голкіпером ван Персі, але Джонс вчасно вийшов з воріт. Після цього Радамель розчинився на тлі своїх більш завзятих партнерів.

3:0 - блискуча реалізація моментів МЮ і гра Де Хеа, який врятував від добрих 2-3 голів. Ліверпуль продовжує тонути - кінця-краю поки що не видно...

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль - 3:0

Голи: Руні, 13 (1:0), Мата, 40 (2:0), Ван Персі, 71 (3:0)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Манчестер Юнайтед забив три м'ячі у ворота Ліверпуля