Голкіпер Баварії: Шахтар - це зовсім незнайомий для нас суперник

Sport bigmir,  15 грудня 2014, 18:28
0
270
Нойєр: Я ще ніколи не грав проти Шахтаря

Воротар мюнхенської Баварії Мануель Нойєр прокоментував результат жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

"Це зовсім незнайомий для нас суперник, підготуватися до матчу буде дуже непросто. Але наш тренер і команда аналітиків як і завжди отримає в своє розпорядження всю необхідну інформацію.

Читай також: Зараз у Шахтаря є прекрасна можливість показати свою справжню силу - Морозов

Я особисто ще ніколи не грав проти цієї команди. У складі збірної я один раз грав на стадіоні у Львові, коли ми на Євро-2012 виграли у Португалії з рахунком 1:0. Це хороший знак. Я впевнений, що ми зможемо вийти до чвертьфіналу", - цитує Нойєра офіційний сайт Баварії.

Нагадаємо, у Ньоні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Шахтар на цій стадії зіграє з Баварією.

Дивись також, як Шахтар провів свій останній матч Ліги чемпіонів в 2014 році:

Дивіться фотогалерею: Розійшлися миром: Як Шахтар на останніх хвилинах перемогу над Порту упустив