Наполі став володарем Суперкубка Італії, здолавши Ювентус у серії пенальті

Sport bigmir,  22 грудня 2014, 23:00
0
250
Наполі - володар Суперкубка Італії

Основний час матчу за Суперкубок Італії, що відбувався у Досі (Катар), завершився з рахунком 1:1.

Матч якнайкраще починався для Ювентуса. Вже на 5-й хвилині м'яч у ворота Рафаела Кабрала відправив Карлос Тевес. Відігратися Наполі вдалося лише в середині другого тайму - Гонсало Ігуаїн забив головою після подачі Джонатан де Гузмана.

Більше в основний час команди не забивали, і гра перейшла в додатковий. І знову героями стали аргентинці Тевес і Ігуаїн. Карлос на 107-й хвилині реалізував свій момент після передачі Погба, а Гонсало за хвилину до кінця зустрічі врятував свою команду від поразки і довів матч до серії пенальті.

В "лотереї" команди відразу допустили по помилці. Тевес промахнувся мимо воріт, а з ударом Жоржинью впорався Буффон. Після цього суперники по черзі реалізували по п'ять пенальті, змінившись серією промахів.

К'єлліні, Мертенс, Перейра, Кальєхон - ось люди, які цього вечора не зуміли завдати точний разючий удар з 11-метрової позначки. Каліду Кулібалі, навпаки, з цим завданням впорався. Зрівняти рахунок у серії повинен був Сімоне Падоїн, але його удар потягнув Рафаел.

Ювентус - Наполі - 2:2

Серія пенальті - 5:6.

Голи: Тевес, 5 (1:0), Ігуаїн, 67 (1:1), Тевес, 107 (2:1), Ігуаїн, 119 (2:2)