Нападаючого Шахтаря визнали найкращим гравцем групового турніру ЛЧ

Sport bigmir,  23 грудня 2014, 19:22
0
1126

UEFA підбив підсумки групового раунду головного клубного турніру Європи.

Європейський футбольний союз підбив підсумки групового раунду Ліги чемпіонів, при цьому в номінації гравець року переміг бразильський нападаючий донецького Шахтаря Луїс Адріано.

"Луїс Адріано і до цього був шанований в Європі, проте в нинішньому розіграші йому вдалося статипоряд з рекордсменами. Гол бразильця у другому турі збільшив перевагу Шахтаря над Порту до двох м'ячів, але потім гостям вдалося уникнути поразки. Тому з наступним суперником гірників форвард розправився напевно.

Читай також: Луїс Адріано, забивши п'ять голів у Лізі чемпіонів, викликаний в збірну Бразилії

Саме в двохматчевій сутичці з БАТЕ 27-річний футболіст по-справжньому розкрив свої крила, і борисовчанам це дорого обійшлося. У гостьовій зустрічі, що завершилася розгромом білорусів з рахунком 7 0, він до перерви оформив "покер", а в другому таймі відзначився ще раз, ставши другим гравцем після Ліонеля Мессі, який забив п'ять голів в одному матчі Ліги чемпіонів.

Поєдинок у Львові Шахтар провів трохи слабше, поклавши БАТЕ на лопатки "лише" з рахунком 5:0. Хет-трику у Львові вистачило Луїсу Адріано, щоб повторити рекорд результативності на групових етапах, встановлений сезоном раніше Кріштіану Роналду.

Лише сухий матч проти Атлетика з наступною дискваліфікацією на шостий тур завадили бразильцеві подолати планку в десять голів. Втім, головне, що чемпіонам України є на кого розраховувати у нападі в 1/8 фіналу", - нагадує сайт UEFA про досягнення Луїса Адріано.

За матеріалами: uefa.com