Sport bigmir,  4 січня 2015, 19:59
0
485
Валенсія несподівано зупиняє Реал

Мадридський Реал сенсаційно поступився Валенсії в 17-му турі чемпіонату Іспанії.

Подробиці матчу і онлайн: Валенсія - Реал Мадрид 2:1 Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Валенсія обірвала рекордну переможну серію мадридського Реала, перемігши на своєму полі лідера чемпіонату Іспанії 2:1.

Перед цим матчем Реал переміг у 22 офіційних матчах поспіль, наблизившись до рекорду бразильської Курітіби, яка перемогла в 24 матчах поспіль (рекорд внесений в Книгу Гіннеса).

Валенсія активніше розпочала матч, але швидко пропустила - Негредо зіграв у своїй штрафній рукою і Роналду без проблем реалізував пенальті, забивши свій 26-й м'яч у нинішньому сезоні.

Пропущений м'яч став серйозним ударом для Валенсії, яка відійшла тільки до кінця тайму. На щастя, за цей час Валенсія не пропустила, але і від господарів удача відвернулася перед перервою після удару Баррагана на допомогти Касільясу прийшла штанга.

Те, що Валенсії не вдалося в першому таймі, вдалося після перерви. Постріл активного Баррагана з-за штрафної підкоригував Пепе, чим дезорієнтував Касільяса і м'яч залетів у ворота.

Господарі не зупинилися і вже через 12 хвилин вони вели в рахунку - після подачі з кутового чудовим ударом головою Отаменді переправив круглого під саму перекладину.

У Реала було майже 30 хвилин ігрового часу, щоб врятувати гру, але всі потуги Роналду і Ко виявилися безрезультатними. Ні сам Кріштіану, ні Серхіо Рамос, який двічі головою небезпечно пробивав, ні хтось інший цього вечора більше не забивав.

Таким чином, Валенсія перемогла 2:1, відігравшись по ходу матчу і зупинивши переможну ходу мадридського Реала, який останній раз переможеним залишав поле у вересні 2014 року.

Валенсія - Реал 2:1

Голи: Барраган, 52, Отаменді, 65 - Роналду, 14 (пен)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Валенсія перериває рекордну серію Реала