Барселона слідом за Реалом програла свій перший матч у новому році

0
229
Луїс Суарес (праворуч) не зміг допомогти Барселоні переграти Реал Сосьєдад

У неділю, 4 січня, Барселона на виїзді мінімально поступилася Реал Сосьєдаду

Подробиці і трансляція матчу: Реал Сосьєдад - Барселона 1: 0 трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Барселона програла свій перший матч у 2015 році. У поєдинку 17-го туру команда Луїса Енріке на виїзді поступилася Реал Сосьєдаду.

Читай також: Валенсія перериває рекордну серію Реала

Примітно, що єдиний гол у матчі забив гравець Барселони Жорді Альба, відправивши м'яч у сітку власних воріт вже на другій хвилині зустрічі.

Каталонці намагалися відігратися під часходу зустрічі, але Мессі і Неймар, які вийшли у другому таймі,не врятували Барсу від поразки.

Реал Барселона - Барселона 1:0

Гол: Альба (2 а/г)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Барселона слідом за Реалом програла свій перший матч у новому році