Атлетіко переграв Реал у першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії

Sport bigmir,  7 січня 2015, 23:59
0
446
Атлетіко обіграв Реал у першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії

У середу, 7 січня, в першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії, мадридський Атлетіко на своєму полі відправив два м'ячі у ворота Реала

Подробиці і трансляція матчу: Атлетіко - Реал Мадрид 2: 0 трансляція Кубка Іспанії

Мадридський Реал програв свій другий матч у 2015 році. Поступившись тиждень тому Валенсії з рахунком 1:2 у національній першості, сьогодні підопічні Карло Анчелотті програли свій перший матч в 1/8 фіналу Кубка Іспанії мадридському Атлетіко.

Реал зі стартового свистка заволодів ініціативою в матчі, і вже на 1-й хвилині поєдинку створив небезпечний момент. Серхіо Рамос небезпечно пробив по воротах Атлетіко після подачі кутового Хамесом Родрігесом, але голкіпер "матрацників" Ян Облак прекрасним сейвом відбив удар захисника Королівського клубу.

До перерви команди кілька разів обмінялися небезпечними моментами, залишивши все цікаве на другий тайм.

На 58-й хвилині стався, напевно, ключовий момент зустрічі. Серхіо Рамос в своїй штрафній, використовуючи борцівський прийом, поклав на газон Рауля Гарсію, за що головний арбітр зустрічі показав на 11-метрову позначку в бік воріт Реала. Пенальті у Атлетіко довірили пробити потерпілому, який точним ударом відправив м'яч у лівий від себе нижній кут, відкривши рахунок у матчі.

Майже через 20 хвилин "матрацники" збільшили рахунок. Хосе Марія Хіменес після подачі кутового з правого флангу точним ударом головою встановив остаточний рахунок зустрічі - 2:0.

Реал, пропустивши два м'ячі, кинувся великими силами відіграватися. Але вийшли на заміну в другому таймі Кріштіану Роналду, Хесе і Дані Карвахаль "погоду" Королівському клубу не зробили.

Тепер команді Карло Анчелотті, щоб вийти в 1/4 фіналу Кубка Іспанії, через тиждень доведеться обігравати Атлетіко з різницею в три м'ячі.

Зазначимо, що з перших хвилин зустрічі у складі "матрацників" на поле вийшов, Фернандо Торрес, який відіграв у матчі 59 хвилин.

Атлетіко - Реал Мадрид 2:0

Голи: Рауль Гарсія (58, пен.), Хіменес (77)

ТЕГИ: футболРеал МадридКубок ИспанииАтлетико Мадридголыобзор матча