Реал повертає смак перемог і громить Еспаньол

Sport bigmir,  10 січня 2015, 19:27
1
301
Гарет Бейл - один з кращих у складі Реалу у матчі з Еспаньолом

У суботу, 10 січня, в матчі 18-го чемпіонату Іспанії мадридський Реал обіграв Еспаньол з рахунком 3:0.

Подробиці і трансляція матчу: Реал Мадрид - Еспаньол 3:0 трансляція матчу чемпіонату Іспанії

До звітного матчу Реал підходив у ранзі однозначного фаворита, однак далеко не в кращій формі. Завершилася переможна серія з 22 поєдинків, а разом з тим прийшла нова, яка склалася з трьох поразок поспіль. В нічого не значущому товарняку з Міланом мадридці програли 2:4, після чого пішли поразки від Валенсії і Атлетіко - цілком вже офіційні.

Матч з міцним середняком в особі Еспаньола давав Реалу відмінний шанс повернутися на правильні рейки, яким “вершкові“ і скористалися. Господарі відкрили рахунок вже на 12-й хвилині, коли Хамес Родрігес з прострілу Кріштіану Роналду в дотик відправив м'яч у сітку Кіко Касильї.

Еспаньол після пропущеного голу в грі не додав і продовжував діяти від суперника. А посеред другого тайму Реал збільшив рахунок. Фуентес отримав гірчичник за фол неподалік від штрафного, а Гарет Бейл шикарним ударом під праву “дев'ятку“ забив другий гол у матчі. М'яч вдарився об штангу і прошмигнув у ворота.

Мадридці продовжували за інерцією атакувати, тоді як гості рідко і дуже невпевнено йшли в контратаку, з якою захист Реала без праці справлялася. Ситуацію міг змінити епізод у другому таймі, коли Фабіо Коентрау прямою ногою йшов у підкат на суперника і отримав від арбітра червону картку.

Втім, навіть залишившись у більшості каталонський клуб так і не зміг показати гідної гри. Реал же, навпаки, відзначився і вдесятьох. Гол створили Іско та Арбелоа, а у ворота переправив снаряд Начо, який вийшов на заміну.

3:0 - Реал впевнено перемагає і продовжує лідирувати в турнірній таблиці Приклади з перевагою у 4 очки над Атлетіко і Барселоною.

Реал - Еспаньол - 3:0

Голи: Хамес Родрігес, 12 (1:0), Бейл, 28 (2:0), Начо, 76 (3:0

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Реал повертає смак перемог і громить Еспаньол