Атлетіко вибиває мадридський Реал з Кубка Іспанії

0
794
Дубль Торреса допомагає Атлетіко вибити Реал

Чинний переможець турніру не зумів обіграти вдома Атлетіко і залишив турнір.

Подробиці і онлайн матчу: Реал Мадрид - Атлетіко 2:2 Онлайн трансляція матчу Кубка Іспанії

Мадридський Атлетіко вибив Реал з розіграшу Кубка Іспанії, перегравши його за сумою двох матчів в 1/8 фіналу. Ключовою стала перемога Атлетіко вдома 2:0 в першому матчі, завдяки чому команда Сімеоне відіграла поєдинок у відповідь з позиції сили.

Багато в чому на хід гри вплинув швидкий м'яч Атлетіко. Вже на першій хвилині Грізманн втік від Пепе, увійшов у штрафну Реала по лівому її краю, після чого вивів Торреса майже на порожні ворота. Фернандо в дотик відправив м'яч у сітку і ввів устан шоку Сантьяго Бернабеу - тепер Реалу потрібно було забивати чотири голи.

Реал влаштував облогу воріт Атлетіко і в середині тайму зрівняв рахунок після підключення Рамоса на подачу зі штрафного. Господарі й далі небезпечно атакували, але більше в першому таймі захист "матрацників" серйозних збоїв не дававі на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Другий тайм розпочався як і перший - з гола Фернандо Торреса вже на першій хвилині. Знову гольовий пас на рахунку Грізманна, який вивів Торреса на ударну позицію, Фернандо прибрав на замаху Пепе і пробив повз Наваса.

На цьому гра фактично завершилася. Реал продовжив атакувати швидше за інерцією і навіть забив, коли Роналду замкнув головою навіс Бейла, але розуміючи складність завдання забити чотири голи за тайм у ворота Атлетіко, "вершкові" опустили руки, догравши матч. Атлетіко не особливо йшов вперед, але тут позначилися три важливі матчі за десять днів (Реал - Барселона - Реал) і влаштовує команду Сімеоне рахунок.

2:2 - рахунок, який означає виліт чинного переможця Кубка Іспанії мадридського Реала вже на стадії 1/8 фіналу, адже за сумою матчів Атлетіко виграв 4:2.

Реал - Атлетико 2:2

Голи: Рамос, 20, Роналду, 54 - Торрес, 1, 46