Англійський клуб за один тайм втратив двох воротарів через переломи рук

0
1476
Гравець Брістоль Сіті Метт Сміт забиває у ворота Сканторп Юнайтед

Два воротарі Сканторп Юнайтед покинули матч з переломаними руками

Англійський клуб Сканторп Юнайтед, який виступає в третьому за значимістю футбольному турнірі Англії, залишився без двох воротарів через перелом рук за один тайм домашнього матчу з Брістоль Сіті, повідомляє Sky Sports

Дивитися також: Англійські клуби в матчі кубка завдали 56 ударів і пробили 32пенальті

Вийшовши у стартовому складі Сем Слокомб отримав травму вже на 8-й хвилині зустрічі і був замінений на Джеймса Северна, проте в кінці першого тайму отримав перелом і його дублер.

У результаті місце у воротах довелося зайняти захиснику Ендрю Бойсу, який пропустив один гол. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь Брістоля.

"Ми втратили двох голкіперів з-за однакових травм - перелом обох рук", - сказав головний тренер Сканторп Юнайтед Марк Робінс.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Англійський клуб за один тайм позбувся двох воротарів через переломи рук