Ель Валідоло: Реал вириває перемогу у Кордоби

Sport bigmir,  24 січня 2015, 19:44
0
169
Гарет Бейл врятував Реал від ганебної нічиї

У суботу, 24 січня, в матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії мадридський Реал на виїзді насилу здолав Кордобу - 2:1.

Подробиці матчу і онлайн: Кордоба - Реал Мадрид - 1:2: Трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Мало хто міг уявити, що матч мадридського Реала зі скромною Кордобою виявиться настільки драматичним. Так, останнім часом мадридців лихоманить, була поразка від Валенсії в Примері і виліт з Кубка Іспанії від "Атлетіко", але Кордобу при всій повазі ніяк не можна порівнювати в класі з вище названими суперниками. Втім у першому колі “халіфи“ поступилися в столиці всього лише 0:2, а значить можуть гідно захищатися проти зоряних Роналду, Бейла і компанії.

Звітний матч розпочався з місця в кар'єр і кошмарно для гостей. Бебе прострілював у штрафну і влучив у руку Серхіо Рамосу. Захисник "Реала" отримав попередження, а його команда - пенальті у свої ворота. Набіль Гілас вирок холоднокровно реалізував.

На цьому Кордоба не стала зупинятися й продовжила тиснути на ворота фаворита, Бебе міг подвоїти рахунок, але пробив у півметра від штанги. Реал відійшов від стартового шоку ближче до середини першого тайму. Тоді ж команді Карло Анчелотті вдалося зрівняти рахунок. Після подачі з кутового Бейл зробив скидку головою на Бензема, а Карім з лінії воріт відправив м'яч у сітку. До перерви у команд було кілька моментів для того, щоб відзначитися. Але стовідсотковими їх назвати складно.

У другому таймі Кордоба продовжувала активно діяти на половині поля Реала. Могли забивати Картабіа, а потім знову Бебе, але не сталося. Реал, звичайно ж, не забивався на своїй половині, але і не виправдовував статус найкращої команди світу. Кріштіану Роналду, тим більше, не виправдав звання кращого гравця, розчинившись на полі. Ближче за інших своїх партнерів до голу був Бензема, який націлився на дубль, однак і він вразити ворота господарів не зумів.

Розв'язка настала в останні 10 хвилин матчу. Спершу Роналду був вилучений за удар суперника. Португалець збив свого опонента, але той чомусь тримався за обличчя. Симуляція, чи ні, але арбітр на цей жест купився і показав колишньому хлопцю Ірини Шейк пряму червону картку. Кордоба пожвавилася, отримавши шанс здобути перемогу, пішла в атаку, але м'яч втратила.

На 86-й хвилині Бейла впустили в небезпечній близькості від штрафного Кордоби. Валлієць пробивав зі штрафного влучив у руку Картабіа, який навіщось поставив її вище голови.Розпочався матч з пенальті, ним і закінчився. Гарет взявся виконати удар був точним - 2:1.

Часу відігратися, а головне сил і настрою, у Кордоби вже не було. Одна небезпечна атака Бебе - але його простріл ніхто не встиг.

Валідольна перемога Реала, який позбувся Кріштіану Роналду на три найближчих матчі.

Кордоба - Реал - 1:2

Голи: Гілас, 3 - з пенальті (1:0), Бензема, 27 (1:1), Бейл, 89 - з пенальті (1:2)

Вилучення: Картабія, 87 - Роналду, 82

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Ель Валідоло: Реал вириває перемогу у Кордоби, Роналду отримує червону картку