Шахтар завершив турне Бразилією нічиєю з Крузейро

0
186
Шахтар зіграв внічию з Крузейро

Українська команда обмінялася голами з чемпіоном Бразилії.

Донецький Шахтар завершив свій перший бразильський тур, зігравши внічию у заключному контрольному поєдинку з чемпіоном Бразилії Крузейро 1:1.

Читай також: Матч між Шахтарем і Крузейро розпочався з хвилини мовчання

Перший тайм залишився за Шахтарем, який пішов на перерву, ведучи в рахунку. Тайсон здорово знайшов у лінії штрафної Алекса Тейшейру, який швидко розвернувся і пробив у дальній кут.

До перерви гірники створили ще кілька моментів біля воріт Крузейро, але подвоїти свою перевагу не зуміли.

У перерві Мірча Луческу провів низку замін, через що гра Шахтаря втратила цілісність, особливо в обороні, чим і скористалися гравці Крузейро. На 67-й хвилині гірники невдало виконали кутовий, господарі втекли в контратаку і Жудіван реалізував вихід один на один.

Підсумок зустрічі - 1:1, і у вівторок Шахтар повертається з Бразилії до Європи.