Не Роналду єдиним: Мадридський Реал помстився Сосьєдаду за поразку у першом

Sport bigmir,  31 січня 2015, 19:50
0
283
Карім Бензема став автором двох голів у ворота Реалу Сосьєдад

У суботу, 31 січня, в матчі 21-го туру мадридський Реал виграв у Реалу Сосьєдад з рахунком 4:1.

Подробиці і трансляція матчу: Реал Мадрид - Реал Сосьєдад 4:1 трансляція чемпіонату Іспанії

Незважаючи на статус записних фаворитів у звітному матчі, було ясно, що Реалу проти Сосьєдаду буде непросто. Могла позначитися відсутність Кріштіану Роналду, дискваліфікованого за напад гніву в матчі з Кордобою, а також вміння суперника налаштовуватися на фаворита. У першому колі баски вдома обіграли столичний гранд з рахунком 4:2, а вже в цьому році встигли завдати поразки Барселоні.

Початок матчу з мадридським клубом також залишився за Сосьєдадом. Вже на першій хвилині гості зусиллями Аріца Елустондо відкрили рахунок після подачі з кутового. Відігратися гостям вдалося практично моментально. Це Хамес Родрігес, також головою замкнув навіс Марсело.

Потім був недовгий сплеск активності від Реалу Сосьєдад, після чого мадридці повернули ініціативу в свої руки і більше по суті не віддавали. Вони частіше і гостріше атакували, а ближче до кінця першого тайму вийшли вперед. У центрі штрафного майданчика гостей виявився Серхіо Рамос, який переправив м'яч у сітку після удару Каріма Бензема.

У другому таймі настав бенефіс француза. Бензема замкнув простріл Бейла на 52-й хвилині, а ближче до кінця зустрічі встановив остаточний рахунок, красивим ударом закрутивши м'яч у “дев'ятку“. Крім того, у господарів було п'ять-шість хороших моментів, щоб забити, але Сосьєдад то рятував воротар Руллі, то неточність самих мадридців. Гості ж після стартової зухвалості в атаці себе більше так і не виявили. Травми Каналеса і Вели також зіграли проти них.

Реал Мадрид - Реал Сосьєдад 4:1

Голи: А. Елустондо, 1 (0:1), Хамес, 3 (1:1), Рамос, 37 (2:1), Бензема, 52 (3:1), Бензема, 76 (4:1)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Не Роналду єдиним: Мадридський Реал помстився Сосьєдаду за поразку у першому колі