Барселона, двічі програючи по ходу матчу, обіграла Вільярреал

Sport bigmir,  2 лютого 2015, 00:02
0
309
Барселона обіграла в рідних стінах Вільярреал

У неділю, 1 лютого, каталонська Барселона в матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії обіграла Вільярреал з рахунком 3:2

Подробиці і трансляція матчу: Барселона - Вільярреал 3:2 трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Барселона, двічі програючи по ходу зустрічі, змогла переграти Вільярреал. Каталонський клуб, атакуючи великими силами, пропустив першим. Футболісти Вільярреала кинулися в контратаку, яка закінчилася голом Дениса Черишева. Росіянин вчасно підставив ногу після удару Маріо Гаспара. Але наприкінці першого тайму Неймар зрівняв рахунок у матчі.

Після перерви Вільярреалу знову вдалося контратака. На 51-й хвилині Джовані дос Сантос обікрав у центрі поля Піке, а зблизившись з голкіпером Барси Клаудіо Браво, віддав точний пас на В'єто, який вивів «жовту субмарину» вперед. Через кілька хвилин Рафінья після пасу Луїса Суареса зрівнює рахунок у зустрічі. А ще через дві - Ліонель Мессі своїм ударом встановлює остаточний рахунок у матчі – 3:2 на користь Барселони.

Барселона - Вільярреал 3: 2

Голи: Неймар (45), Рафінья (53), Мессі (55) - Черишев (30), В'єто (51)