137
Онлайн трансляція матчу Дніпро - Астра

Дніпропетровський Дніпро в рамках навчально-тренувального збору в Іспанії зіграв внічию з румунською Астров

Контрольні матчі українських клубів. Зима-2015

Дніпро більшу частину матчу контролював хід гри і відкрив рахунок на 29 хвилині - Селезньов головою замкнув подачу Політило зі штрафного. Втім, піти на перерву, ведучи в рахунку, українській команді не вдалося. Це Будеску відправив м'яч у сітку воріт Шеліхова після прострілу Жуніор Мораес.

У другому таймі Дніпро додав з виходом Кравченко, Ротаня і Зозулі, а в кінцівці зустрічі зовсім притиснув суперника до своїх воріт, але добитися перемоги не зумів.

Дніпро - Астра 1:1

Голи: Селезньов (29), Будеску (37)
Попередження: Безус (16), Мораїс (27), Лучкевич (34), Політило (58)

Дніпро: Шеліхов, Влад, Палюх, Калинич (Кравченко, 46), Селезньов (Зозуля, 61), Матос Лео, Безус (Ротань, 46), Гама, Лучкевич, Федецький, Політило

Нагадаємо, у своєму останньому товариському матчі на іспанському зборі Дніпро розгромив хорватську Рієку з рахунком 4:1.