Кубок Англії. МЮ і Сандерленд ідуть далі

Sport bigmir,  4 лютого 2015, 09:10
0
106

Відбулися три матчі-перегравання четвертого раунду Кубка Англії.

35 автобусів з уболівальниками Кембриджа потрапили в пробку в Манчестері, тому початок другого поєдинку Манчестер Юнайтед і представників Ліги 2 довелося перенести на двадцять хвилин вперед. Фани Кембриджа чудово підтримували команду Річарда Мані в першому поєдинку, що завершився внічию 0:0, і сьогодні вони відповідали за атмосферу і на Олд Траффорд.

Мало хто з них, зрозуміло, вірив у те, що Кембриджу вдасться засмутити МЮ вдруге. Манкуніанці вже усвідомили ментальну силу свого опонента, тому підійшли до зустрічі у всеозброєнні, про що говорив і стартовий склад, обраний Луї Ван Гаалом. Голландець перед початком зустрічі назвав Кубок Англії "пріоритетом номер один" в нинішньому сезоні - у манкуніанців відмінний шанс взяти трофей, який не підкорявся їм з 2004-го року.

У зустрічі міг бути шокуючий початок - вже на 45 секунді оборона МЮ допустила жахливу помилку (якщо бути точним - м'яч втратив центрхав Дейлі Блінд), пропустивши до воріт форварда Тома Елліотта. Перешкодити йому міг тільки Давід Де Хеа, але гравець Кембриджа пробив у штангу.

Подібних моментів у підопічних Мані пізніше не виникало, а от МЮ зумів ще до перерви зняти питання про переможця. Хуан Мата відкрив рахунок на 25 хвилині, коли ударом в упор направив м'яч у ворота після скидання Маруана Феллаїні з дальньої штанги. Свій перший гол за Юнайтед забив Маркос Рохо - центрбек відзначився ударом головою.

Господарі тримали зустріч під своїм контролем, а в другому таймі додали ще один м'яч. Замінив Ван Персі Джей Вілсон завдав обвідний удар з-за меж штрафного на 73-й хвилині. Команда Ван Гаала йде далі - в п'ятому раунді її чекає Престон, який взяв сьогодні верх над Шеффілд Юнайтед, півфіналістом останнього розіграшу.

Сандерленд прорвало на голи. На вихідних команда Густаво Пойєта двічі забила у ворота Бернлі, а сьогодні взяла верх на полі Фулхема, відзначившись тричі. Чорні Коти програвали після першої години гри, але зуміли зломити протистояння представника Чемпіоншипа. Допоміг їм у цьому голкіпер Дачників Маркус Беттінеллі, коли своїми ж руками спрямував м'яч у ворота після прострілу Патріка Ван Анхольта. Рікардо Альварес незабаром вивів команду Пойєта вперед, а крапку в зустрічі ударом з пенальті поставив Хорді Гомес.

МЮ - Кембридж 3:0
Голи: Мата, 25, Рохо, 32, Вілсон, 73

МЮ: Де Хеа, Макнейра, Смоллінг, Еванс, Рохо (Янг, 80), Блінд, Феллаїні, Руні, Мата, Ді Марія (Еррера, 70), Ван Персі (Уїлсон, 65)

Фулхем - Сандерленд 1:3
Голи: Родальєга, 28 - Беттінеллі, 61 (автогол), Альварес, 75, Гомес, 90 + 3 пен.)

Сандерленд: Манноне, Ревейєр, О`Ші, Верджин, Ван Анхольт, Брідкатт, Гомес, Джаккеріні (Браун, 90), Альварес (Агнью, 87), Вікем, Флетчер (Грем, 74), Дефо

Попередження: Хатчінсон, Бодурок, Фофана, Маккармоак, Вудроу - Брідкатт, Джаккеріні, Альварес

Шеффілд Юнайтед - Престон 1:3
Голи: Мерфі, 38 - Галлахер, 63, 73 пен.), Хантінгтон, 69

За матеріалами: football.ua