Шахтар у контрольному матчі переграв Альмерію

Sport bigmir,  4 лютого 2015, 20:55
0
566

Донецький Шахтар у рамках чергового контрольного матчу на зборах в Іспанії переграв місцеву Альмерію

До результату першої півгодини гри рахунок вже був 1:1. Цікаво, що забивали при цьому виключно рохібланкос: спочатку власні ворота вразив Фран Велес, а через 15 хвилин Томас Партії реалізував вихід один на один з Андрієм П'ятовим.

Правда, на перерву Гірники все ж пішли з перевагою в один гол, який записав до свого активу Тайсон.

У другій 45-хвилинці донеччанам вдалося закріпити свою перевагу точним ударом Алекса Тейшейри.

Нагадаємо, що в попередньому поєдинку на іспанському зборі Шахтар зіграв внічию із загребським Динамо.

Альмерія - Шахтар 1:3

Голи: Томас,30 - Велес,13 (автогол), Тайсон,41, Тейшейра,70

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Фред, Ілсіньо (Фернандо,77), Коста (Марлос,77), Тейшейра, Тайсон (Веллінгтон Нем,77), Адріано

Нагадаємо, раніше донецький Шахтар на зборах в Іспанії провів товариський матч із загребським Динамо, який завершився внічию 1: 1.
За матеріалами: football.ua