Sport bigmir,  4 лютого 2015, 23:42
0
419
Родрігес забив перший гол у матчі

У перенесеному матчі 16-го туру вдома Реал здобув непросту перемогу над Севільєю.

Подробиці і онлайн матчу: Реал Мадрид - Севілья Трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Мадридський Реал здобув перемогу у перенесеному матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії проти Севільї 2:1.

Матч активніше розпочали гості, але вже в першій своїй атаці Реал забив. Марсело закинув у штрафну, де Хамес уникнув офсайду і головою пробив повз Бету.

Севілья відповіла небезпечним ударом Ібарри, але обігравши Касільяса гравець гостей влучив у штангу.

Севілья ще створила кілька моментів, але перший тайм запам'ятався не ними ж, а вимушеними замінами. Вже на дев'ятій хвилині заміну попросив Серхіо Рамос, а на 27-й хвилині через пошкодження поле залишив Хамес Родрігес. Ступінь пошкоджень поки не відома, але їх участь у важливому матчі проти мадридського Атлетіко в найближчу неділю під питанням.

Була вимушена заміна і у Севільї. На 30-й хвилині Бензема врізався у воротаря Бету і той не зміг продовжити гру. Тільки гра була відновлена, як Реал подвоїв перевагу. Бака привіз гол у свої ворота, віддавши неточну діагональну передачу назад, а контратака Реала закінчилася результативним ударом Хесе.

Другий тайм дуже активно почали гравці Реала: кілька моментів мали Бензема і Бейл, в штангу з ближньоївідстані потрапив Хесе, але м'яч так і не залетів у сітку воріт Севільї. Ближче до середини тайму Реал заспокоїв гру, контролюючи м'яч і намагаючись зловити суперника на контратаці, але і Севілья завзято не йшлося в атаку.

Інтрига в матчі повернулася на 80-й хвилині, коли Севілья відіграла один гол. Розіграш кутового Севільї закінчується проходом Вітолов штрафну і передачею в центр воротарського на Аспаса, який проштовхнув м'яч у ворота.

Але більше моментів біля своїх воріт суперника Реал створити не дозволив, перемігши 2:1 і відірвавшись від Барселони на 4 очки.

Реал - Севілья 2:1

Голи: Родрігес, 12, Хесе, 36 - Аспаса, 80

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Реал обіграв Севілью, але втратив двох лідерів