Баварія перед матчем з Шахтарем відправила вісім м'ячів у ворота Гамбурга

0
246
Баварія перед матчем з Шахтарем відправила вісім м ячів у ворота Гамбурга
Гетце і Мюллер були нестримні

У суботу, 14 лютого, в матчі 21-го туру чемпіонату Німеччини Баварія на своєму полі розгромила Гамбург з рахунком 8:0.

Подробиці і трансляція матч: Баварія - Гамбург 8:0 Трансляція матчу чемпіонату Німеччини

Баварія після відновлення чемпіонату Німеччини демонструвала не найяскравіші результати. Поразка, нічия і натужна перемога над підвальним Штутгартом - не те, до чого звикли мюнхенські вболівальники. Але коли справа дійшла до останнього матчу перед зустріччю з Шахтарем у Лізі чемпіонів, тут-то команда Пепе Гвардіоли і показала, на що реально здатна.

Мюнхенці з перших хвилин захопили ініціативу у зустрічі і практично не дозволяли Гамбургу перейти лінію центру поля. У першому таймі гості зробили лише два удари в бік воріт Баварії, і лише один у ворота, в той час як господарі розривали оборону "динозаврів".

Вже в першому таймі підопічні Гвардіоли відправили у ворота Дробни три м'ячі, але ж ще кілька небезпечних ударів Ярослав потягнув. Після перерви картинка гри не змінилася. Баварія домінувала - Гамбург страждав. Лідери клубу - Томас Мюллер, Арьєн Роббен і Маріо Гетце оформили по дублю, а також записав на свій рахунок м’яч Рібері, що вийшов на заміну.

Баварія в цій зустрічі постала дійсно страхітливою силою. І є підозра, що 17 лютого у Львові мюнхенці цей кураж не розгублять. Хотілося б помилятися, але на всі питання відповість гра. Чекати залишилося недовго.

Баварія - Гамбург - 8:0

Голи: Мюллер, 21 - з пенальті, 55, Гетце, 23, 88, Роббен, 36, 47, Левандовскі, Рібері, 69

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Баварія перед матчем з Шахтарем розім'ялась на Гамбурзі