Тренер Баварії: Я задоволений поєдинком з Шахтарем

Sport bigmir,  18 лютого 2015, 09:37
0
373
Гвардіола задоволений грою Баварії у матчі з Шахтарем

Пеп Гвардіола радий, що його команда створила моменти в матчі у Львові і не дозволила це зробити Шахтарю.

"Сьогодні хороший вечір. Був відмінний матч. Особливо сподобалася перша половина зустрічі - ми створили чотири гольових моменти, і я дуже задоволений тим, що ми не дозволили створювати їх Шахтарю. Нам вдалося контролювати Алекса Тейшейру, Дугласа Косту. Який висновок напрошується по сьогоднішнього поєдинку? У Мюнхені ми зобов'язані вигравати, щоб пройти далі.

Читай також: Луческу: Якщо Баварія нас пройде, вони будуть у фіналі турніру

Установка на сьогоднішню зустріч була наступною: контролювати швидкі контратаки футболістів Шахтаря, особливо Тайсона, Тейшейру, Косту. Нам це вдалося. Ці гравці швидкі, можуть створювати гольові моменти. Дуже задоволений, що ми не дозволили їм сьогодні зробити це. Три-чотири моменти в матчі Ліги чемпіонів - це вже добре. Сьогодні у Мюллера, Роббена були шанси. Я задоволений цим поєдинком.

Суперник діяв саме так, як я і очікував. Але я задоволений тим, що ми сьогодні дуже добре контролювали м'яч, не дозволили Шахтарю зіграти так, як він може. У першому таймі ми діяли особливо добре, а після перерви у нас були деякі проблеми через захисників суперника.

Я задоволений тим, як моя команда провела матч. Можливо, експерти в Німеччині цей поєдинок оцінять не так добре. Але головна причина моєї задоволеності полягає в тому, що я знаю, наскільки талановиті футболісти Шахтаря і як важко їм протистояти. Зараз наше завдання - проаналізувати цей матч (у нас є три тижні) і готуватися до поєдинку", - заявив Гвардіола.

Нагадаємо, Шахтар і Баварія в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграли внічию 0:0. Поєдинок у відповідь відбудеться 11 березня.

За матеріалами: ФК Шахтер