Фотогалерея: Як ПСЖ з Челсі на очах у Бекхема і Платіні внічию зіграли

Sport bigmir,  18 лютого 2015, 12:33
0
257
ПСЖ - Челсі - 1:1

17 лютого в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Парижі ПСЖ і Челсі зіграли внічию 1:1.

Першими в поєдинку забили гості: на 36-ій хвилині поєдинку відзначився захисник Челсі Браніслав Іванович. А на 54-ій хвилині матчу Едісон Кавані зрівняв рахунок.

Зазначимо, що матч ПСЖ - Челсі на стадіоні Парк де Пренс в Парижі прийшли подивитися президент UEFA Мішель Платіні, колишній президент Франції Ніколя Саркозі, знаменитий британський футболіст Девід Бекхем, головний тренер збірної Бразилії Дунга, французький співак Паскаль Обіспо, легендарний бразильський футболіст Раї.