Арбітри допомагають Дніпру здобути комфортну перемогу над Олімпіакосом

Sport bigmir,  19 лютого 2015, 22:07
0
989
Дніпро переграв у Києві Олімпіакос

Дніпропетровський Дніпро зумів не пропустити і двічі забити в першому матчі плей-оф Ліги Європи.

Подробиці і онлайн матчу: Дніпро - Олімпіакос Онлайн-трансляція матчу 1/16 фіналу Ліги Європи

У першому таймі команди придивлялися одна до одної, поперемінно володіючи ініціативою, але глядачі більше спостерігали боротьбу в центрі поля без ударів по воротах. Єдиний удар у площину воріт на обидві команди записав на свій рахунок Масуаку на 45-й хвилині матчу.

А ось початок другого тайму видався несподівано вдалим для української команди. На 50-й хвилині Канкава зважився на удар з-за меж штрафного, і м'яч, зачепивши одного з гравців Олімпіакоса, залетів у ворота Роберто.

Поки Олімпіакос не відійшов від нокдауну, Дніпро подвоїв свою перевагу – Руслан Ротань виконав подачу зі штрафного, після якої м'яч зачепив коліно Сіоваса і опинився в сітці.

Далі гра знову набула спокійного характеру. Олімпіакос намагався прискорити гру, знайти проломи в обороні української команди, але Дніпро надійно зіграв біля своїх воріт, перекривав усі вільні зони і за великим рахунком не дав гостям створити біля своїх воріт момент.

Все йшло до впевненої перемоги Дніпра, якби не момент на останніх секундах матчу. Останній кутовий у матчі завершився голом, але арбітри взяття воріт відмінили, зафіксувавши фол форварда Мітроглу в атаці.

Таким чином, Дніпро впевнено перемагає Олімпіакос з рахунком 2:0 і тепер з комфортним рахунком в запасі відправляється до Греції.

Дніпро - Олімпіакос 2:0

Голи: Канкава, 50, Ротань, 54