Фотогалерея: Як Динамо удев'ятьох Генгаму програло

0
610
Фотогалерея: Як Динамо удев ятьох Генгаму програло
Арбітр вилучив з поля двох гравців Динамо в матчі з Генгамом

У першому матчі 1/16 Ліги Європи Динамо на виїзді поступилося Генгаму з рахунком 2:1.

Ще в першому таймі кияни залишилися вдев'ятьох: арбітр поєдинку Славко Винчич зі Словенії показав червоні картки Андрію Ярмоленкові та Юнесу Беланді.

На той момент "біло-сині" вели в рахунку. Голом на 19-й хвилині матчу відзначився Мігель Велозу.

Але втримати перевагу у меншості динамівці не змогли. І вже у другому таймі Клод Бовю і Діалло зуміли розпечатати ворота Олександра Шовковського і вирвати перемогу в цьому поєдинку.

Крім того, в матчі проти Генгама двоє гравців київського клубу - Джермейн Ленс та Сергій Сидорчук - отримали травми.