Шовковський попросив фанатів підтримати Динамо у матчі з Генгамом на Олімпійському

Sport bigmir,  20 лютого 2015, 10:11
0
512
Шовковський: Дуже прошу всіх вболівальників команди допомогти нам виграти

Капітан київського Динамо Олександр Шовковський звернувся до вболівальників після поразки в першому матчі 1/16 ЛЄ проти Генгама.

Читай також: Президент Динамо: З боку арбітра був бандитизм на футбольному полі

"Зізнаюся, чесно, стримувати свої емоції нелегко! Ми зіткнулися з такою ситуацією вперше! Дві вимушені заміни. Дві червоні картки. Майже півтора тайми грати вдев'ятьох. Ми програли цей бій, але у нас є всі шанси виграти цей бій в цілому!

Дуже прошу зараз всіх вболівальників команди утриматися від емоційних висловлювань і допомогти нам виграти це протистояння в Києві! Нам потрібна чисельна перевага на нашому Олімпійському! І ви будете цим дванадцятим гравцем! Разом ми переможемо!
Одна Любов !!! Одна Команда !!!" - написав Шовковський на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що в першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо поступилося Генгаму з рахунком 1:2. Ще в першому таймі кияни залишилися вдев'ятьох: суддя показав червоні картки Джермейну Ленсу та Юнесу Беланді.

Матч-відповідь Динамо - Генгам відбудеться 26 лютого на НСК Олімпійський. Початок поєдинку - 20:00 за київським часом.

Дивіться фотогалерею: Драма у Франції: Як Динамо удев'ятьох Генгаму програло