Півзахисник Генгама: Дуже розчаровані, що не змогли забити третій гол

Sport bigmir,  20 лютого 2015, 11:53
0
172
Ліонель Матіс: Динамо Київ добре грало в першій чверті поєдинку

Півзахисник Генгама Ліонель Матіс заявив, що не зовсім задоволений результатом першого поєдинку 1/16 фіналу ЛЄ проти Динамо

Дивись також: Генгам - Динамо 2:1 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи

"Динамо Київ добре грало в першій чверті поєдинку. Після цього пішли видалення ... Але грати 11 проти 9 було не дуже легко, оскільки гості закрилися на своїй території, намагаючись відстояти свою перевагу в рахунку.

Так, ми двічі забили, але дуже розчаровані, що не змогли зробити цього втретє. У повторній грі шанси залишаються 50 на 50, або, можливо, 51 на 49, але не більше", - сказав Матіс.

Нагадаємо, що в першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо поступилося Генгаму з рахунком 1:2. Ще в першому таймі кияни залишилися вдев'ятьох: суддя показав червоні картки Джермейну Ленсу та Юнесу Беланді.

Матч-відповідь Динамо - Генгам відбудеться 26 лютого на НСК Олімпійський. Початок поєдинку - 20:00 за київським часом.

Дивіться фотогалерею: Драма у Франції: Як Динамо удев'ятьох Генгаму програло

За матеріалами: ФК Динамо Киев