Капітан Динамо: З арбітром марно було розмовляти

Sport bigmir,  20 лютого 2015, 15:39
0
535
Шовковський: Так, ми програли цю битву, але ми не програли бій

Капітан Динамо Олександр Шовковський заявив, що нічого страшного в матчі з Генгамом не відбулося.

Читай також: Леоненко вважає, що Ярмоленко заслужено отримав "червону" в грі з Генгамом

"Так, ми програли цю битву, але ми не програли бій. Зрозуміло, що важко було грати вдев'ятьох проти одинадцяти гравців, та ще й в тих обставинах, в яких ми опинилися.

Але я хочу звернутися до наших уболівальників: 26 лютого у нас теж має бути перевага, нам потрібен дванадцятий гравець! Я просто прошу вас прийти нас підтримати", - сказав Шовковський.

Він також зазначив, що розмовляти з арбітром поєдинку не було сенсу.

"Про що говорив з арбітром у перерві? По-моєму, з ним марно було розмовляти", - наголосив Шовковський.

Нагадаємо, що в першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо поступилося Генгаму з рахунком 1:2. Ще в першому таймі кияни залишилися вдев'ятьох: суддя показав червоні картки Андрію Ярмоленкові та Юнесу Беланда.

Дивіться фотогалерею: Драма у Франції: Як Динамо удев'ятьох Генгаму програло

За матеріалами: dynamo.kiev.ua