Лікар Динамо: У Ленса великі шанси зіграти у Києві з Генгамом

Sport bigmir,  21 лютого 2015, 16:02
0
220
Ленс може встигнути відновитися до матчу з Генгамом в Києві

Леонід Миронов розповів про наслідки травми Ленса у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з Генгамом.

"Ленса суперник ударив коліном в стегно. Стався удар по м'язу, що завжди призводить до скорочень деяких м'язових волокон. Це важко терпимий біль, тим більше під час бігу.

Читай також: Гравцеві Динамо наклали сім швів після матчу з Генгамом

Я думаю, що він не міг залишатися на полі. Цей хлопець дуже сумлінний і вольовий. Якщо він сказав, що не може грати, значить був нестерпний біль.

У нього сильний забій і гематома. Два-три дні він не братиме участі в тренуваннях із загальною групою, будемо його екстрено відновлювати. Є великі шанси, що він зіграє в матчі-відповіді з Генгамом", - зазначив Миронов.

Нагадаємо, голландський півзахисник Динамо Джермейн Ленс травмувався на перших хвилинах гостьової гри в Лізі Європи проти Генгама.

У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо поступилося Генгаму з рахунком 1:2. Ще в першому таймі кияни залишилися вдев'ятьох: суддя показав червоні картки Андрію Ярмоленкові та Юнесу Беланда.

Дивіться фотогалерею: Драма у Франції: Як Динамо удев'ятьох Генгаму програло

За матеріалами: ФК Динамо Киев