0
205
Роналду знову забив гол у ворота суперника Реала

Мадридський Реал в 24-му турі чемпіонату Іспанії на виїзді переграв Ельче.

Подробиці і онлайн матчу: Ельче - Реал Мадрид Трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Мадридський Реал у важкому поєдинку на виїзді обіграв Ельче 2:0 і відірвався в чемпіонаті Іспанії від каталонської Барселони, яка в суботу несподівано програла Малазі.

Довелося помучитися і Реалу, який з перших хвилин, почавши активно, притиснув суперника до його воріт. Близько десятка небезпечних моментів, удар Роналду в штангу і два голи, незарахованих арбітрами через офсайд - це тільки дані за перший тайм, в якому гравці Ельче так і не пропустили.

Втім, Ельче щастило тільки в першому таймі, а на початку другої 45-хвилинки фортуна від господарів відвернулася, коли простріл Роналду, здавалося, перервав захисник Ломбан, але м'яч влучив у воротаря Ельче і відлетів до самотнього Бензема, який без проблем переправив його в сітку.

Після забитого гола Реал не заспокоївся і через 12 хвилин подвоїв свою перевагу. Іско на лівому фланзі втік від захисника і подав у район 11-метрової позначки, звідки Роналду переправив головою м'яч у сітку воріт.

Лише після цього Реал зменшив тиск на ворота Ельче й атакував більше по інерції. Ельче також спробував створити напругу біля воріт Касільяса, намагаючись забити гол престижу, але рахунок на табло більше не змінився.

Ельче - Реал 0:2

Голи: Бензема, 56 Роналду, 69

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Реал здобув важку перемогу над Ельче