Ребров: Головне, щоб хлопці не кинулися відразу "вбивати" Генгам

325
Ребров: Головне, щоб хлопці не кинулися відразу  вбивати  Генгам
Ребров вже знає, хто зіграє з Генгамом у матчі-відповіді

Тренер Динамо Сергій Ребров розповів про стан команди між матчами Ліги Європи.

"Слава Богу, що у нас є матч-відповідь! Якби це був, наприклад, поєдинок чемпіонату України або групового етапу Ліги Європи, то, напевно, зараз емоції були б іншими. Але всі ми розуміємо, що у нас є можливість все виправити і час для того, щоб підготуватися до майбутнього поєдинку.

Читай також: Леоненко вважає, що Ярмоленко заслужено отримав "червону" в грі з Генгама

Головне, щоб у хлопців була холодна голова, щоб вони не кинулися відразу "вбивати" цю команду. Хоча, водночас, я вважаю, що гравці Генгама вчинили дуже негарно. І тепер вони повинні понести за це покарання. Все в наших руках.

Зараз у першу чергу, потрібно розуміти, за рахунок чого ми збираємося обігравати цю команду. Повторю те, що вже казав: по-перше, 40 хвилинам першого тайму матчу з Генгамом ми грали гідно. Незважаючи на те, що це був перший офіційний поєдинок другої частини сезону, хлопці дійсно показували досить переконливий футбол.

Звичайно, ми вже вирішили, ким замінити вибухових хлопців, це не складно. Але важливо, щоб до матчу встиг відновитися Ленс.

До слова, повертаючись до питання суддівства в першому матчі. Коли Джермейна атакували без м'яча, і цей стик не дозволив йому продовжити, арбітр навіть жовтої картки не показав. Якби суддя однаково ставився до Динамо і Генгама, то за підсумками цього епізоду гравця французької команди він теж вилучив би", - розповів Ребров.

Нагадаємо, що в першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо поступилося Генгаму з рахунком 1:2. Ще в першому таймі кияни залишилися вдев'ятьох: суддя показав червоні картки Андрію Ярмоленку та Юнесу Беланді.

Матч-відповідь Динамо - Генгам відбудеться 26 лютого на НСК Олімпійський. Початок поєдинку - 20:00 за київським часом.

Дивіться фотогалерею: Драма у Франції: Як Динамо удев'ятьох Генгаму програло

За матеріалами: dynamo.kiev.ua