Леоненко: Якщо Генгам знову провокуватиме, Динамо дограватиме вшістьох

Sport bigmir,  23 лютого 2015, 13:34
0
616
Леоненко: Гравці Динамо будуть самі винні, якщо вони не пройдуть в наступний раунд

Екс-гравець Динамо Київ, а нині футбольний експерт, Віктор Леоненко в програмі Великий футбол проаналізував майбутній матч

"Генгам - команда по зубах Динамо Київ. В минулому матчі тренер французів психологічно переграв Реброва. Хлопці зі старту почали чіпляти, бити динамівців. Ті залишилися увісьмох (Динамо догравали матч удев'ятьох - прим. ред.). Ось тепер ми подивимося, як ті вісім людей відновляться. Гра була важкою, 40-50 хвилин ми відбирали м'яч ...

Розумієте, люди заробляють. Футболісти Генгама вийшли на поле і почали провокувати: штовхати, штовхати, бити ... Динамо в Києві просто зобов'язана обігравати Генгам! Але якщо знову будуть провокації, тоді кияни будуть вшістьох догравати поєдинок. Футболісти Динамо - професіонали. Вони повинні терпіти! Якщо Динамо не пройде в наступний раунд, то вони самі в цьому будуть винні. Вони сильніші за суперника на голову", - заявив Леоненко.

Нагадаємо, що в першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо поступилося Генгаму з рахунком 1:2. Ще в першому таймі кияни залишилися вдев'ятьох: суддя показав червоні картки Андрію Ярмоленкові та Юнесу Беланда.

Дивіться фотогалерею: Драма у Франції: Як Динамо удев'ятьох Генгаму програло