Молодіжний склад Шахтаря увійшов до ТОП-8 найкращих команд Європи

Sport bigmir,  23 лютого 2015, 14:29
0
372

Сьогодні, 23 лютого, Шахтар U-19, обігравши в серії пенальті грецький Олімпіакос, пройшов до 1/4 фіналу молодіжної Ліги чемпіонів

Молодіжний склад донецького Шахтаря пробився до вісімки найкращих команд Європи віком до 19 років. На шляху в чверть фінал Ліги чемпіонів "гірники" обіграли однолітків з грецького Олімпіакоса.

Першими гол у матчі забили греки. На 11-й хвилині зустрічі Вергос, отримавши пас від партнера, відкрив рахунок у поєдинку. Але "гірники" досить швидко змогли відігратися. Вачіберадзе реалізував пенальті на 27-й хвилині, за гру рукою Саліакаса у власній штрафній. Рахунок 1:1 протримався до фінального свистка.

У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися футболісти Шахтаря, які переграли суперника з рахунком 5: 4.

Відзначимо, що голкіпер Шахтаря Олег Кудрик двічі зумів відбити удар з 11-метрової позначки.

Додамо, що в 1/4 фіналу молодіжний склад донецького Шахтаря зіграє в переможцем пари Бенфіка - Ліверпуль.