Sport bigmir,  24 лютого 2015, 23:57
0
939
Дубль Луїса Суареса (ліворуч) дозволив Барселоні обіграти Манчестер Сіті

Сьогодні, 24 лютого, каталонська Барселона в більшості обіграла англійський Манчестер Сіті в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіон

Подробиці і трансляція матчу: Манчестер Сіті - Барселона 1:2 трансляція матчу Ліги чемпіонів

У першому таймі гра пройшла під диктовку Барселони. Гравці каталонського клубу активніше грали з м'ячем, змушуючи суперника більше думати про захист власних воріт. Але каталонський клуб зумів домогтися переваги зусиллями Луїса Суареса, який виявився точним на 16 і 30 хвилинах зустрічі.

Після перерви ініціативою в матчі заволодів Манчестер Сіті. Їх активні дії принесли результат на 69 хвилині - Серхіо Агуеро відквитав один м'яч. Однак на 74-й хвилині зустрічі "городяни" залишилися вдесятьох - другу жовту картку отримав Кліші.

Барселона, опинившись у більшості, в кінцівці зустрічі повинна була забивати третій, але Ліонель Мессі не зумів з 11-метрової позначки переграти Джо Харта. Рахунок зустрічі 1:2 і Манчестер Сіті всеще має шанси пробитися в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Манчестер Сіті - Барселона 1:2

Голи: Агуеро (69) - Луїс Суарес (16, 30)

Вилучення: Компані (74)

ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовБарселонаМанчестер Ситиголыобзор матча