Ювентус вдома виграв у дортмундської Боруссії

Sport bigmir,  25 лютого 2015, 08:09
0
266
Генріх Мхітарян в боротьбі з гравцями Ювентуса

Чинний чемпіон Італії на своєму полі здобув перемогу в один м'яч над підопічними Юргена Клоппа.

Поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів суперники зустріли в абсолютно різній формі. Ювентус впевнено крокує до чергового чемпіонства, маючи вже 9-очковий відрив від Роми, в той час як Боруссія зовсім недавно залишила зону вильоту і зараз йде в Бундеслізі на 12-му місці. Єдиний шанс хоч якось скрасити цей сезон для підопічних Клоппа - успішно виступити в Лізі чемпіонів, що й робили дортмундці протягом групового етапу.

У Турині господарі з перших секунд взяли м'яч під свій контроль і вже на 13-й хвилині забили швидкий гол. Ювентусу вдалася класична контратака, яка закінчилася ударом Мората, сейвом Вайденфеллера і успішним добиванням Тевеса. Однак раділа Стара Синьйора недовго: німці відігралися вже через п'ять хвилин. К'єлліні в найпростішій ситуації втратив м'яч на своїй половині поля і організував Ройсу побачення з Буффоном, з якого гравець Боруссії вичавив максимум.

Такий розмін додав гостям впевненості у своїх силах, і аж до самої перерви Боруссія виглядала симпатичніше. Команда Клоппа добре контролювала м'яч і шукала можливості біля чужих воріт, тоді як Юве відповідав в основному стандартами і неточними ударами з дальньої дистанції. У середині першого тайму обидві команди провели по одній вимушеній заміні: травми отримали Піщек і Пірло, замість яких вийшли Гинтер і Перейра відповідно.

Здавалося, на перерву команди повинні піти із заслуженою нічиєю, але ситуація різко змінилася на 43-й хвилині. Підопічні Аллегрі розіграли комбінацію Тевес - Погба - Мората, яка закінчилася результативним ударом в один дотик від іспанця. Шансів на порятунок у воротаря гостей не було, а ось претензій до центральних захисників - хоч відбавляй.

У другому таймі темп гри злегка знизився. Ювентус вже не дозволяв Боруссії настільки привільно відчувати себе на своїй половині поля, і до ударів по воротах Буффона справа майже не доходила. Самі туринці, в свою чергу, регулярно тікали в швидкі контратаки - той же Тевес мав щонайменше 2-3 відмінні шанси, щоб оформити дубль, але в завершенні аргентинцеві не щастило.

Під завісу матчу головний тренер господарів провів дві тактичні заміни, які чітко дали зрозуміти - Ювентус результатом задоволений. Звичайно, 2:1 - далеко не найприємніший рахунок напередодні візиту до Дортмунда, але програвати в Німеччині в плани Ювентуса взагалі не входить, яким би не був рахунок першої зустрічі. Чим відповість Клопп - дізнаємося вже на Вестфаленштадіоні.

Ювентус - Боруссія Д 2:1
Голи: Тевес, 13, Мората, 43 - Ройс, 18

За матеріалами: football.ua