Юрген Клопп: Ми великі молодці, хоча нічого за свої старання не отримали

Sport bigmir,  25 лютого 2015, 09:51
0
576
Юрген Клопп незадоволений грою своєї команди в захисті

Головний тренер дортмундської Боруссії Юрген Клопп поділився своїми враженнями про матч 1/8 Ліги Чемпіонів

"Переконаний, що в першому таймі ми кілька разів могли зіграти в нападі трохи краще. До перерви ми виглядали здорово, доставляли Ювентусу проблеми. Але, звичайно, пропустили образливі голи. Пропустивши перший м'яч, ми не опустили рук, продовжували гнути свою лінію.

Незадовго до другого голу господарів ми стали діяти пасивно. Ми можемо і повинні краще грати в захисті. У другому таймі нам вдалося створити всього один-два шанси для взяття воріт. У Ювентуса ж було два найбільш дієвих гольових моменти. Враховуючи це, результат вважаю нормальним.

Читай також: Ройс заради Боруссії проігнорував дзвінки Луї ван Гаала і особистий літак від ПСЖ - ЗМІ

Цей результат відповідає сценарію зустрічі. У першому таймі ми дуже багато чого робили правильно, але пропустили два абсолютно необов'язкові м'ячі. Тому мені довелося йти на перестановки в перерві. Якщо нам судилося поступитися, то краще було зберегти рахунок 1:2. Так і вийшло, життя триває.

Я не можу сказати, що суперник нас чимось здивував. Ювентус завжди грає в такий футбол. Просто ми невдало втрачали м'яч, і нас тут же карали на контратаках. Сюрпризів для мене сьогодні не було. Ми не могли добитися більшого, тому треба прийняти все як є.

З повагою ставимося до Ювентуса, тому й оборонялися так глибоко. А другий м'яч пропустили через те, що "сіли" аж надто глибоко. Не думаю, що це гарна ідея - дати Мораті простір в кількох метрах від воріт. Це необов'язкові голи! Не думаю, що Ювентус часто опиняється під таким тиском, як сьогодні. Ми дійсно великі молодці, хоча нічого за свої старання не отримали. Але цей результат залишає нам шанси, а це найголовніше.

Читай також: Клопп не має наміру тікати з дортмундської Боруссії

Ювентус - дуже сильна і досвідчена команда, яка впевнена в собі, коли всі лідери в строю. Повірте, битися з ними непросто кожному. Але в Європі є ще багато хороших команд, і це погані новини і для нас, і для туринського клубу. У кожному разі, ми не повертаємося додому в поганому настрої", - передає офіційний сайт UEFA слова німецького фахівця на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, раніше СПОРТ-bigmir)net повідомляв, що 24 лютого дортмундська Боруссія поступилася туринському Ювентусу в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:2.