Тренер Монако про перемогу над Арсеналом: Наш план спрацював

0
427
Леонарду Жардім: В Арсеналу хороші гравці, але ми змогли закрити їх

Наставник Монако Леонарду Жардім похвалив своїх підопічних за виконаний план на гру

"Ми аналізували гру Арсеналу і знали, що лондонці проводять перший тайм сильніше від другого. Тому ми дуже організовано зіграли в першій половині матчу, і це дозволило нам ефективно контратакувати після перерви.

У Арсеналу хороші гравці, але ми змогли закрити їх, знайти до них підхід. Ніхто не очікував, що матч завершиться саме так. Тим не менш, Арсенал - чудова команда, і ми лише на півдорозі до спільного успіху. Я дуже задоволений результатом, але ми ще нічого не виграли. Наша команда зробила лише перший крок.

Читай також: Арсенал - Монако - 1:3. Відео голів матчу Ліги чемпіонів

Футбол - це мистецтво. Тут необхідно знати, як атакувати і як оборонятися. У нас дуже збалансована команда. Перш за все, ми хочемо демонструвати правильний баланс між захистом і нападом, щоб можна було йти вперед, не оголюючи тили. Забивати пачками в Лізі чемпіонів дуже складно, тому для нас краще бути добре організованою командою. Сьогодні це дозволило нам піддавлювати Арсенал у другому таймі.

Це не найбільший наш успіх. У цій Лізі чемпіонів ми вже обігравали такі команди, як Зеніт і Байєр. Tому до серйозних перемог нам не звикати", - цитує наставника Монако сайт UEFA.

Нагадаємо, в середу, 25 лютого, Монако на виїзді обіграв лондонський Арсенал з рахунком 3:1.