Тренер Арсеналу про поразку від Монако: Ми не впоралися з нервами

Sport bigmir,  26 лютого 2015, 08:38
0
137
Арсен Венгер

Тренер "канонірів" Арсен Венгер поскаржився на проблеми з психологією в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Монако

"Мої вітання Монако. Команда добилася чудового результату. Ми ж не реалізували свої моменти, а в захисті часто провалювалися. З першим голом нам не пощастило, оскільки був рикошет, але другий і третій гол - це помилки в обороні. Є відчуття, що ми не впоралися з нервами і втратили раціональність дій на полі. Футболісти грали серцем, а не головою, і це не спрацювало.

Ми не були психологічно готові і поплатилися за це. Ми могли повести в рахунку в перші 20 хвилин гри, у нас було багато вільного простору. Однак ми тринькали моменти. Подивіться на кількість втрачених нами можливостей, такого не можна допускати на подібному рівні.

Ми більше володіли м'ячем, але в захисті грали нижче від свого рівня. Провалилися ми і в психологічному плані. Ми надто поспішали, адже це протистояння триває 180 хвилин. Ми завжди повинні були атакувати, тому збився баланс. Коли втрачали м'яч, то витрачали занадто багато сил. Та й в обороні ми діяли не найкращим чином.

Мої підопічні зробили ставку на серце, а не на мозок. Футболісти хотіли відігратися. За рахунку 1:2 вони подумали: "А давайте зробимо 2:2" і забули про обережність. У нас залишився невеликий шанс. І ми постараємося його використовувати, як би важко нам не було", - цитує Венгера сайт UEFA.

Нагадаємо, в середу, 25 лютого, Монако на виїзді обіграв лондонський Арсенал з рахунком 3:1.