Наставник Генгама : Було страшно за наших фанатів

Sport bigmir,  27 лютого 2015, 10:07
0
675
Гурвеннек: Було страшно за вболівальників Генгама

Головний тренер французького Генгама Жослен Гурвеннек розповів, чи було йому страшно в момент, коли вболівальники вибігли з трибун

"Було страшно не стільки за команду, скільки за наших вболівальників. Усі пам'ятали про ситуацію, яка була з вболівальниками Сент-Етьєна. Перерва дала нам можливість відновитися", - сказав Гурвеннек.

Нагадаємо, матч Динамо Київ - Генгам, який відбувся сьогодні, 26 лютого закінчився з рахунком 3:1. І за сумою двох зустрічей - 4:3 - вийшла до 1/8 фіналу Ліги Європи.

Зустріч переривалася хвилин на десять через фанатів, які вибігли на поле. Після матчу виявилося, що причиною заворушень став французьких прапор, який київські вболівальники переплутали з російським.

За матеріалами: ФК Динамо Киев