Федецький: Добре, що ми не опустили руки після пропущеного м'яча

Sport bigmir,  27 лютого 2015, 10:29
0
179
Федецький: Добре, що ми не опустили руки після пропущеного м яча

Після матчу з Олімпіакосом Артем Федецький в коментарі каналу 2+2 порадів, що Дніпро нарешті перервав невдалу для себе серію.

"Cталось найгірше, що ми могли очікувати - боялися пропустити швидкий м'яч, і це сталося. Олімпіакос добре зіграв в атаці, зокрема Мітроглу. Але добре, що ми не опустили рук, вдало зіграли при стандарті, зрівняли рахунок, після чого Олімпіакос, здається, перестав вірити в успіх.

Читай також: Маркевич: Допустили багато помилок, особливо в атаці

У моменті з голом діяв ситуативно, за інерцією. Побачив, що воротар відбив м'яч, міг забивати з першого разу, але виручив воротар, а потім добив м'яч. Думаю, що після того, як зрівняли рахунок, це десь розкрепостило нас.

Винен, що в кінцівці привіз до пенальті. Так, не мав права йти у підкат таким чином, потрібно було стояти на ногах. Зроблю висновки, а зараз головне - досягнутий результат. Нарешті ми перервали цю серію, а то виходили з групи і зупинялися на стадії 1/16 фіналу. Сьогодні нарешті ми пройшли в наступний раунд, і дай Боже, продовжити в тому ж дусі.

Чи відчувається історичний момент? Краще б він відчувся, коли ми пройдемо ще далі. Приємно, що ми виявилися сильнішими за такого суперника. Ми бачили його матчі з Ювентусом, Атлетіко, - вони обігравали ці серйозні команди. І приємно, що ми добули результат і в Києві, і тут. Думаю, що зараз всі задоволені", - зазначив Федецький.

Нагадаємо, дніпропетровський Дніпро зіграв внічию 2:2 з Олімпіакосом в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи і вперше в історії пройшов першу весняну стадію єврокубків.

Дивіться фотогалерею: Історичні досягнення: Як Дніпро в Греції путівку в 1/8 фіналу Ліги Європи здобув