Голепад у Львові: Шахтар обіграв полтавську Ворсклу

Sport bigmir,  28 лютого 2015, 19:30
0
1077
Шахтар розгромно виграє у полтавчан

Сьогодні, 28 лютого, відбувся матч 15 туру чемпіонату України з футболу, в якому Шахтар обіграв Ворсклу з рахунком 3:0

Вже на 26-й хвилині гри футболіст "гірників" В'ячеслав Шевчук забив перший гол. М'яч, який захисники полтавчан вибили з-під ноги спочатку Алекса Тешейри, а потім Луїса Адріано відкотився до лівого латералю донеччан і той зробив рахунок 1:0.

Відразу після перерви Дуглас Коста подвоїв перевагу Шахтаря. Бразилець точно пробив у кут воріт Ворскли з дальньої дистанції на 49-й хвилині зустрічі.

Після цього полтавський клуб спробував відігратися, але пропустив результативний контрвипад у свої ворота. Луїс Адріано втік у контратаку на 69-й хвилині, точно відпасував на Тешейру і той встановив остаточний рахунок на табло.

Читай також: Ахметов запропонує Луческу новий контракт - джерело

Час, що залишився, запам'яталося фолами з боку полтавчан і парою небезпечних моментів у виконанні "донецьких бразильців".

Після цього матчу Шахтар залишився на другому місці в турнірній таблиці, набравши 34 очки. Донеччани на два пункти відстають від київського Динамо, яке зіграє свій матч 15-го туру завтра.

Шахтар - Ворскла 3: 0

Голи: В'ячеслав Шевчук, 26, Дуглас Коста, 49, Алекс Тешейра, 69

Дивись як Шахтар розійшовся миром з грізною Баварією в матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів:

Дивіться фотогалерею: Зберегли інтригу: Як Шахтар з Баварією у Львові внічию зіграли

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Голепад у Львові: Шахтар обіграв полтавську Ворсклу